Kontakt

Vi är ett Sverigebaserat fintechföretag med huvudkontor i Stockholm och IT-utveckling i Skellefteå. Bolaget grundades 2014 och är ackrediterade partners till de nordiska storbankerna.

 
Marie-Louise Jarl.jpg

Marie-Louise Jarl
CEO
marie-louise.jarl@sealfx.com
+46 70 939 88 78

Ola Mantéus.jpg

Ola Manteus
Sales Manager
ola.manteus@sealfx.com
+46 70 843 29 00

Sven Stenberg.jpg

Sven Stenberg
COO
sven.stenberg@sealfx.com
+46 70 642 15 58

Artboard 5 copy 2seal.jpg

Carl Larsson
CIO
carl.larsson@sealfx.com
+46 76 304 24 68

Mathias Olausson.jpg

Mathias Olausson
IT-Architect
mathias.olausson@sealfx.com
+46 70 916 44 55

Viktor Gavelli.jpg

Viktor Gavelli
IT Development
viktor.gavelli@sealfx.com
+46 73 951 55 15

Artboard 5 copy 2seal.jpg

Johan Lekberg
IT Development
johan.lekberg@sealfx.com
+46 72 165 63 63

Artboard 5 copyseal.jpg

Eusebio Chacon
IT Development
eusebio.chacon@sealfx.com
+46 72 169 63 63